Referencje

Na tej stronie możecie Państwo zapoznać się ze zbiorem referencji, które zdobyła nasza firma, po przeprowadzonych kursach.

Nasz bogaty zbiór referencji związany jest z przeprowadzonymi szkoleniami indywidualnymi oraz grupowymi, a także stacjonarnymi i zdalnymi.

Dowiecie się z niego: dlaczego warto nam zaufać, jaka atmosfera panuje na wszystkich szkoleniach, czy ELEKTRO-KOMP Adam Pistelok dobrze wypada jako prowadzący zajęcia, jak oceniają inni metody nauki i współpracy z naszą firmą …

Dlatego gorąco zachęcam do zapoznania się z naszym dużym zbiorem referencji.

Referencje i rekomendacje

Pro Edukacja Katowice

Podstawy obsługi komputera, Internetu i aplikacji biurowych MS Office,
16.10.2017 – 20.10.2017,
50 godzin

“… Serdecznie polecamy firmę Elektro-komp Adam Pistelok jako doświadczonego, wiarygodnego i godnego zaufania partnera, z którego usług mamy nadzieję będziemy korzystać jeszcze nie raz w przyszłości. …”

Pro Edukacja Katowice

Podstawy obsługi komputera, MS Word, MS Excel oraz Internetu,
13.11.2017 – 17.11.2017,
50 godzin

“… Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Wysoka jakość usług została potwierdzona opiniami naszych beneficjentów, na szkoleniu. Kursanci szczególnie cenili sobie indywidualne podejście trenera Adama Pistelok oraz sposób prowadzenia zajęć, który umożliwił wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Ważnym atutem firmy Elektro-komp Adam Pistelok jest również fachowa i uprzejma kadra. …”

Pro Edukacja Katowice

Obsługa programów MS Office,
20.11.2017 – 23.11.2017,
30 godzin

“… Szkolenie przeprowadzone było w sposób rzetelny i profesjonalny. Pan Adam Pistelok – trener z firmy Elektro-komp Adam Pistelok posiadał wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Podczas szkolenia chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania przez uczestników szkolenia, przygotował wiele praktycznych ćwiczeń oraz dzielił się swoją wiedzą z zakresu wykorzystania pakiety MS Office w codziennej pracy i życiu. …”

Pro Edukacja Katowice

Podstawy obsługi komputera i obsługa MS Office,
04.12.2017 – 08.12.2017,
50 godzin

“… Powyższe szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Trener prowadzący szkolenie Pan Adam Pistelok, prowadził szkolenie w sposób fachowy, interesujący i ułatwiający zrozumienie materiału. Uczestnicy szkolenia ocenili  trenera Adama Pistelok w sposób bardzo pozytywny, w każdym z aspektów, co miało odzwierciedlenie w anonimowych ankietach na koniec szkolenia. …”

Pro Edukacja Katowice

Excel – podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym,
07.12.2017 – 12.12.2017,
40 godzin

“… Wykonawca Pan Adam Pistelok wykazał się dużą kompetencją, szeroką wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo zdolności dydaktyczne Pana Adama Pistelok zapewniły sprawne oraz przyjemne przyswajanie wiedzy. …”

Pro Edukacja Katowice

Warsztaty komputerowe,
styczeń i luty 2018,
20 godzin

“… Powyższe warsztaty zostały przeprowadzone profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Trener prowadzący warsztaty, Pan Adam Pistelok prowadził je w sposób fachowy, interesujący i ułatwiający zrozumienie tematu. …”

Pro Edukacja Katowice

Podstawy obsługi komputera i MS Office,
14.02.2018 – 21.02.2018,
50 godzin

“… Trener Pan Adam Pistelok, prowadził zajęcia w sposób profesjonalny, wykazywał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Co więcej, cierpliwie odpowiadał na pytania uczestników kursu i poświęcał tyle czasu ile musiał, aby mieć pewność, iż każde zagadnienie zostało w pełni zrozumiałe i przećwiczone. …”

Pro Edukacja Katowice

Obsługa programu MS Excel,
16.07.2019 – 19.07.2019,
20 godzin

“… Rzetelność i profesjonalne podejście prowadzącego zajęcia Pana Adama Pistelok do wypełnianych obowiązków czyni z jego osoby godnego polecenia partnera przy realizacji szkoleń. …”

Pro Edukacja Katowice

Pakiet biurowy MS Office,
16.09.2019 – 27.09.2019,
60 godzin

“… Kurs został przeprowadzony zgodnie z postanowieniami wynikającymi z zawartej umowy. Zajęcia przeprowadzone były w sposób rzetelny na bardzo wysokim poziomie. Współpraca na każdym etapie realizacji przebiegała sprawnie i bez zarzutów. Trener Adam Pistelok przeprowadził szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Trener został wysoko oceniony przez uczestników szkolenia w ankiecie sprawdzającej poziom zadowolenia z odbytego szkolenia. …”

Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia kadr “KURSOR” Zamość

Pracownik administracyjny z podstawami obsługi komputera,
12.06.2019 – 28.06.2019,
26 godzin

“… Pan Adam Pistelok przeprowadził szkolenie w sposób sumienny, rzetelny i profesjonalny, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego i umiejętności praktycznych. W sposób fachowy i przystępny przekazywał swoją wiedzę. Dzięki swojemu doświadczeniu udało się mu uzyskać wysoki stopień aktywności i zaangażowania w szkolenie wśród uczestników a także wzmocnić ich wiarę we własne umiejętności i możliwości. …”

Czytaj dalej [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]