Referencje

Na tej stronie możecie Państwo zapoznać się ze zbiorem referencji, które zdobyła nasza firma, po przeprowadzonych kursach.

Nasz bogaty zbiór referencji związany jest z przeprowadzonymi szkoleniami indywidualnymi oraz grupowymi, a także stacjonarnymi i zdalnymi.

Dowiecie się z niego: dlaczego warto nam zaufać, jaka atmosfera panuje na wszystkich szkoleniach, czy ELEKTRO-KOMP Adam Pistelok dobrze wypada jako prowadzący zajęcia, jak oceniają inni metody nauki i współpracy z naszą firmą …

Dlatego gorąco zachęcam do zapoznania się z naszym dużym zbiorem referencji.

Referencje i rekomendacje

Pro Edukacja Katowice

Grafika komputerowa (grafika wektorowa Corel Draw oraz sprzedaż internetowa),
17.07.2020 – 24.07.2020,
44 godzin

“… Szkolenie zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie i uwzględniało oczekiwania względem programu nauczania. Uczestnicy chwalili sobie rzetelność i fachowość, a jednocześnie życzliwe usposobienie trenera Adama Pistelok. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Elektro-komp Adam Pistelok jako solidnego partnera w zakresie szkoleń. …”

Pro Edukacja Katowice

Grafika komputerowa i sprzedaż internetowa,
13.02.2020 – 23.03.2020,
150 godzin

“… Prowadzący zajęcia Pan Adam Pistelok wykazał się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną uwagę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny. Z całą pewnością możemy polecić firmę Elektro-komp Adam Pistelok, jako rzetelnego partnera do współpracy w dziedzinie szkoleń. …”

Fundacja Rozwoju Lokalnego Knurów

Jak założyć własną działalność oraz Kadry i płace,
27.06.2018 – 28.06.2018
27.06.2018 – 29.06.2018,

“… Szkolenia realizowane przez Pana Adama Pistelok zostały dobrze ocenione przez uczestników. Opinie zgromadzone w ankietach ewaluacyjnych na temat zrealizowanych przez Pana Adama Pistelok szkoleń pozwalają  mi na udzielenie referencji  oraz polecenie go jako sprawdzonego i rzetelnego współpracownika. …”

Pro Coig Sp. z o.o. Katowice

Wykorzystanie technik komputerowych w obszarze kadr i płac,
26.06.2017 – 30.06.2017,
34 godziny

“… Wszyscy uczestnicy kursu bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach dzięki zaangażowaniu trenera Pana Adama Pistelok. Na zajęciach panowała bardzo dobra, sprzyjająca nauce atmosfera, dzięki temu uczestnicy warsztatów bardzo dużo się nauczyli. …”

Pro Coig Sp. z o.o. Katowice

Obsługa komputera, obsługa programów MS Office, obsługa poczty elektronicznej i Internetu, ECDL PTI Standard, obsługa programów Symfonia i Płatnik,
od września do grudnia 2016,

“… Zajęcia były prowadzone w sposób rzetelny, profesjonalny, zgodny z założeniami programowymi. Pan Adam Pistelok posiada dużą wiedzę i doświadczenie, z łatwością nawiązuje kontakt z grupą. Zajęcia prowadzi w sposób przystępny i ciekawy dla słuchaczy, poprzez zastosowanie różnych metod i form nauczania i jest pozytywnie oceniany przez uczestników szkoleń. …”

Pro Coig Sp. z o.o. Katowice

Specjalista do spraw kadr i płac,
03.04.2017 – 05.04.2017,
24 godzin

“… Prowadzący miał dobry kontakt z uczestnikami szkolenia, potrafi zaangażować do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i efektywnego myślenia. …”

Pro Edukacja Katowice

Fakturowanie,
06.07.2020 – 16.07.2020,
30 godzin

“… W ramach szkolenia trener Adam Pistelok, zrealizował usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazanej wiedzy jak i jakości prowadzonego szkolenia. Adam Pistelok wykazał się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem do omawianych zagadnień. …”

Pro Edukacja Katowice

Administracja biurowa z obsługą pakietu aplikacji biurowych Microsoft Office oraz programu Płatnik,
11.08.2017 – 23.08.2017,
56 godzin

“… Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Trener był szczerze zaangażowany i prowadził zajęcia dynamicznie – angażując uczestników do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Gotowość do współpracy a także nieszablonowe, skuteczne rozwiązania proponowane przez Pana Adama Pistelok są godne polecenia zaś pasja z jaką prowadzi szkolenia jest dodatkowym atutem. …”

Pro Edukacja Katowice

Księgowość w małych i średnich firmach,
20.03.2018 – 23.03.2018,
30 godzin

“… Szkolenie było prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Realizacja przebiegała w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny. Prowadzący Pan Adam Pistelok potrafił umiejętnie dopasować się do potrzeb osoby szkolonej, prowadząc zajęcia w taki sposób, aby uczestnicy mogli z nich jak najbardziej skorzystać. …”

Pro Edukacja Katowice

Marketing i e-marketing,
03.07.2020 – 17.07.2020,
56 godzin

“… Elektro-komp Adam Pistelok jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener Adam Pistelok dostosował program do potrzeb grupy szkoleniowej i dołożył wszelkich starań, aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo i rzetelnie. …”

Czytaj dalej [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]